آرزوی دختر مخفیِ پوتین!


دختر ۱۷ ساله‌ای که مدعی است دختر باس جمهور روسیه از معشوقه‌اش است، اعلام کرد: آرزوی زندگی در لندن یا نیویورک را دارم.

آرزوی زندگی در لندن یا نیویورک را دارم

به نوشته رونامه دیلی‌تمایل، ادعای این دختر ۱۷ ساله در حالی مطرح می‌شود که کرملین اذعان کرده خود را برای ادعاهای بیشتر درباره زندگی خصوصی ولادیمیر پوتین، باس جمهور روسیه آماده کرده است.

مردم روسیه همچنان از افشاگری‌های اخیر درباره زنان زندگی خصوصی پوتین و اوضاع سلامت جسمانی‌اش در بحبوحه ادعاهایی دال بر اینکه پوتین قربانی افشاگری‌های یکی از اطرافیانش شده است، در شوک هستند.

تا دیروز رسانه‌ها در روسیه از فرمان پوتین دال بر اینکه “من زندگی خصوصی دارم که اجازه مداخله در آن را نمی‌دهم و باید به آن احترام گذاشته شود” تبعیت کرده‌اند.

“الیزاوتا کریوونوگیخ” ۱۷ ساله به تازگی توسط رسانه تحقیقاتی روسی “پروجکت” به عنوان دختر مخفی پوتین معرفی شد و تصاویری از این دختر در رسانه‌های روسی به اشتراک گذاشته شد.

گفته می‌شود که “سوتلانا کریوونوگیخ”، مادر ۴۵ ساله این دختر با پوتین در زمانی که وی باس سرویس ضد اطلاعات سرویس امنیت فدرال روسیه، نخست دربار و برای نخستین دوره باس جمهور روسیه بود، رابطه داشتند و در همان زمان‌ها دخترش را از پوتین باردار می‌شود.

این در حالی است که این مادر و دختر هیچ یک درباره این ادعاها هیچ اظهارنظری نکرده‌اند.

الیزاوتا در رسانه‌های اجتماعی در پاسخ به این سوال که دشمن دارد کجای جهان زندگی کند، گفته است که لندن را برای زندگی کردن دشمن دارد.

وی در موقعیت دیگری در پاسخ به سوال مشابهی گفت: در مدرسه جادوگری هاگوارتز، در مریخ، در نارنیا، در ژاپن، در لندن و در نیویورک!

الیزاوتا در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه چیزی وی را اذیت و ناراحت می‌کند، گفت: دروغ، عدم احترام متقابل، عدم اعتماد متقابل و عدم حمایت.

دمیتری پسکوف، سخنگوی پوتین مدعی شد: منبع تحریک‌آمیز رسانه‌های روسی در این خصوص در حقیقت روزنامه‌نگاری زرد است و به هیچ وجه چیز جدی محسوب نمی‌شود.

پسکوف صریحا اعلام کرد که کرملین برای ادعاهای بیشتر درباره زندگی خصوصی پوتین خود را آماده کرده است.

وی گفت: مشخصا مطالب جدیدی مطرح خواهند شد اما چیز خاصی نیستند و ارزش اظهارنظر ندارند.

رسانه تحقیقاتی “پروجکت” به گفته از کارشناسی در یونورسیتی “بردفورد” گفت، تصاویر الیزاوتا حاوی شباهت‌های بیشماری به پوتین است. نرم افزار تشخیص چهره یک شباهت ۷۰.۴۴ درصدی با پوتین را نشان می‌دهد.

این ادعا درباره دختر مخفی پوتین در بحبوحه سیل بی‌سابقه ادعاها درباره زندگی خصوصی‌اش مصادف با گمانه‌زنی‌ها درباره مشکلات جسمانی‌اش و اینکه ممکن است به این خاطر کرملین را ترک کند، مطرح شده است.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: isna.ir