بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق کانتری


مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی از بارش باران و وزش باد شدید در برخی مناطق کانتری از بعد ازظهر دیروز (۲۹ شهریور) خبر داد.

وضعیت جوی تهران طی دو شب آینده

صادق ضیاییان با اشاره به اینکه طی دیروز (۲۹ شهریور) افزایش نسبی دما در منطقه‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال شرق رخ می‌دهد، اظهار کرد: از بعد ازظهر دیروز با نفوذ جریانات خنک شمالی در منطقه‌های ساحلی خزر و اردبیل بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: این وضعیت فردا (۳۰ شهریور) در منطقه‌های ساحلی خزر، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی و شب دوشنبه (۳۱ شهریور) علاوه بر این مناطق در خراسان شمالی دور از انتظار نیست.

ضیاییان با بیان اینکه طی روزهای یکشنبه و دوشنبه (۳۰ و ۳۱ شهریور) کاهش نسبی دما در نوار شمالی کانتری رخ می‌دهد، تصریح کرد: دریای خزر نیز طی این مدت مواج خواهد بود.

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی طی روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (۱ و ۲ مهر) در ارتفاعات البرز مرکزی و شمال غرب بارش پراکنده خواهیم داشت.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو شب آینده گفت: آسمان تهران فردا (۳۰ شهریور) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۱ حداکثر دمای ۳۱ درجه سانتیگراد و شب دوشنبه (۳۱ شهریور) نیز صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: isna.ir