برندگان جوایز بین المللی امی ۲۰۲۰ معرفی شد + فوتو


اهدای جوایز بین‌المللی امی ۲۰۲۰ با انتخاب ‌های خود از «جنایت دهلی» گرفته تا یک کمدی برزیلی موجب شگفتی شد

جایزه امی برای خانم بازیگری که سیاستمدار شد 

به گفته از ددلاین، جوایز امی بین الملل که با هدف تجلیل از برترین آثار تلویزیونی ساخته شده در خارج از آمریکا برگزار می شود، پارسال به سبب بحران شیوع ویروس کرونا برندگان خود را در قالب مراسمی مجازی معرفی کرد و «گلندا جکسون» هنرمند برنده اسکار برای گیم در سریال «الیزابت گم شده است» محصول شبکه بی بی سی توانست به کسب جایزه بدترین هنرمند زن شد. 

گلندا جکسون بهترین بازیگر زن امی 2020
گلندا جکسون بدترین هنرمند زن امی ۲۰۲۰

همچنین سریال «بچه مسئول» نیز دو جایزه بدترین مووی تلویزیونی یا مینی سریال و بدترین هنرمند مرد (بیلی بارات) را به خود اختصاص داد. این مووی تلویزیونی روایتگر داستان پسری ۱۲ ساله است که به جسم قتل در حال محاکمه شدن است. 

برندگان جوایز امی
برندگان جوایز امی

در سایر بخش ها جایزه بدترین سریال کمدی به «هیچکس نگاه نمی کند» از برزیل رسید، جایزه بدترین مستند به مووی سوریه ای «برای سما» اعطاء شد و سریال هندی «جنایات دهلی» نیز توانست به کسب جایزه بدترین سریال دارم شد. 

تبریک رابرت دنبیرو به آقای شهردار

همچنین «اندو کوئومو» فرماندار نیویورک نیز جایزه دستاورد سینمایی جوایز امی بین الملل را برای اطلاع رسانی تلویزیونی در خصوص ویروس کرونا گرفتن کرد و چهره های مطرحی چون «رابرت دنیر»، «بن استیلرز»، «بیلی کریستال» و «اسپایک لی» نیز ضمن تبریک او را «مظهر نیویورک سخت» توصیف کردند.  

 

بیشتر بدانید : برندگان جوایز امی ۲۰۲۰ اعلام شد/ شب پرجایزه “نگهبانان” و “شتز کریک” + فوتو

بیشتر بدانید : نامزدهای جوایز امی ۲۰۲۰ معرفی شد

 

گردآوری: تیم فرهنگ و هنر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/culture
منبع: isna.ir