بیان پلیس درباره مووی تیراندازی در سعادت‌ دایر


جانشین رئیس انتظامی تهران کوچولو درباره مووی منتشر شده از درگیری و تیراندازی خونین اوباش در منطقه سعادت‌دایر توضیحاتی ارائه کرد

پلیس درباره مووی تیراندازی در سعادت‌ دایر توضیحاتی داد

سردار حمید هداوند درباره مووی منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر درگیری و تیراندازی در منطقه سعادت‌دایر، در این رابطه اظهار کرد: تایم ۱۸ هفتم مرداد پارسال، خبری مبنی بر درگیری مسلحانه در منظقه سعادت‌دایر به پلیس واصل شد.

جانشین رئیس انتظامی تهران کوچولو تصریح کرد: با حضور مأموران در محل و بررسی اولیه مشخص شد دو تیم از اراذل و اوباش با دو دستگاه خودروی سوناتا و جک مشکی با سلاح سرد در محدوده فوق درگیر شده و اقدام به تیراندازی کردند.

وی افزود: در پی درگیری مسلحانه اوباش دو نفر مصدوم شدند که اراذل یکی را با خود برده و دیگری در بیمارستان تحت درمان است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس اجازه نمی‌دهد که اراذل و اوباش امنیت و آرامش مردم را به هولناک بیندازند، از شناسایی تمام عوامل دخیل در درگیری مسلحانه در منطقه سعادت‌دایر خبر داد.

به گفته هداوند، ۶ متهم این پرونده شناسایی شده‌اند که پلیس تاکنون توانست به بازداشت سه نفر از عاملان اصلی این درگیری شده‌ و سعی برای دستگیری سه نفر دیگر تمدید دارد.

جانشین باس پلیس تهران کوچولو بیان کرد: تمام نفرات حاضر در درگیری اخیر دارای سوابق کیفری بوده‌اند، در سالهای گذشته نیز با همدیگر درگیری داشته و در تاریخ فوق نیز در منطقه مذکور قرار نزاع گذاشته بودند.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: tasnimnews.com