تساوی بدون گل پرسپولیس و پاختاکور در نیمه نخست


نیمه نخست دیدار پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان با تساوی بدون گل به پایان رسید

نیمه نخست دیدار پرسپولیس و پاختاکور

در جریان مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان شرق، پرسپولیس ایران از تایم ٢١:١۵ در ورزشگاه جاسم بن‌حمد شهر دوحه به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت که نیمه نخست این دیدار بدون گل مساوی پایان یافت.

در ١۵ دقیقه ابتدایی این دیدار، شاهد گیم محتاطانه از هر دو تیم بودیم و بیشتر لحظات، توپ در میانه میدان در جریان داشت.

سفیدپوشان پاختاکور در سعی بودند در همان دقایق ابتدایی فشار را روی دروازه پرسپولیس بیشتر کنند اما عملکرد مدافعان پرسپولیس اجازه این کار را نداد.

در دقیقه ١۶ گیم، جلال‌الدین ماشاریپوف با یک تکل خشن روی مچ پای کمال کامیابی‌نیا مرتکب خطا شد و در ابتدا داور او را با کارت زرد جریمه کرد اما لحظاتی بعد، با بررسی VAR داور کارت زرد را باطل و ماشاریپوف را با کارت قرمز جریمه کرد تا پاختاکور ١٠ نفره کار را دنبال کند.

در ١۵ دقیقه دوم گیم و پس از اخراج ماشاریپوف، شاگردان گل‌محمدی سعی داشتند گیم را بیشتر کنترل کنند و با انجام گیم صبورانه بر حریف مسلط شوند. در این میان سفیدپوشان پاختاکور روی یک ضربه کرنر فرصت نصفه و نیمه‌ای داشتند اما با هوشمندی مدافعان پرسپولیس این موقعیت به گل تبدیل نشد.

در دقیقه ٣۵ احسان پهلوان با حرکتی از جهت چپ دروازه پاختاکور را با هولناک روبرو کرد اما ارسال او راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ٣٨ روی ارسال بشار رسن، آل‌کثیر فرصت بسیار خوبی به دست آورد اما نتوانست ضربه سر خوبی به توپ بزند.

ترکیب پرسپولیس: ترکیب حامد لک، دلیر خلیل‌زاده، سعید آقایی، سیامک نعمتی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، بشار رسن، وحید امیری و عیسی آل‌کثیر.

ترکیب پاختاکور: الدوربک سویونوف، آنزور اسماعیلوف، جلال‌الدین ماشاریپوف، خوجی اکبر علیجانوف، دراگان سران، ایگور کریمتس، دوستونبک خامداموف، اودیلجان ژامروبکوف، سردار سابیرخوجائف، فرخ صیفیف و ارن دردیوک.

گردآوری: تیم اسپورت پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/sport
منبع: isna.ir