جانباختگان کرونایی از توله ۷ روزه تا زن ۷۴ ساله


دبیر ستاد مبارزه با کرونا در منطقه بوشهر گفت: با ترخیص ۵۶ نفر در شبها‌شب گذشته، مجموع موارد بستری منطقه به ۲۸۱ نفر کاهش یافت

سعید کشمیری در تشریح این خبر گفت: از مجموع موارد بستری در بیمارستان‌های منطقه بوشهر تا شب جمعه ۱۰ مردادماه، نتیجه آزمایش ۱۷۳ نفر مثبت اعلام‌ شده است.

وی با اشاره به بستری ۵۰ مورد نو در شبها‌شب گذشته تمدید داد: در حال حاضر ۵۰ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت قرار دارند که از این تعداد ۲۳ نفر به یاری دستگاه نفس می‌کشند.

باس یونورسیتی علوم پزشکی بوشهر درباره موارد فوتی اعلام‌شده در تاریخ ۱۰ مردادماه چنین گفت: متأسفانه یک مورد مربوط به‌شب هشتم و ۶ مورد دیگر نیز شب گذشته براثر کرونا جان خود را از بین دادند.

پزشک کشمیری درباره تیم سنی آمار جانباختگان نیز چنین عنوان کرد: کمترین سن فوت‌شدگان مربوط به توله هفت‌روزه با نارسایی قلبی و بیشترین آن‌ها بانویی ۷۴ ساله است.

وی با ابراز قدردانی از افرادی که با رعایت کردن دستورالعمل‌های بهداشتی از مدافعان سلامت پشتیبانی می‌کنند، خاطرنشان کرد: اگر همراهی مردم و مسئولان در جدی گرفتن کرونا تمدید پیدا نکند، شاهد افزایش افسارگسیخته کرونا و خسارت جبران‌ناپذیری خواهیم شد.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: isna.ir