درگذشت باس بیمارستان لبافی‌ نژاد بر اثر کرونا


رییس بیمارستان لبافی نژاد بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

درگذشت پزشک محمد زارع جوشقانی، باس بیمارستان لبافی‌ نژاد بر اثر کرونا

پزشک محمد زارع جوشقانی چشم پزشک و رییس بیمارستان لبافی نژاد بر اثر ابتلا به بیماری کرونا درگذشت .

روابط عمومی بیمارستان لبافی نژاد نیز در اطلاعیه ای در این باره اعلام کرد:« شهادت پر افتخار استاد فرهیخته و متعهد، شهید فداکار آقای پزشک محمد زارع جوشقانی، که در خط مقدم جبهه جنگ بی‌امان با ویروس منحوس کرونا تا آخرین نفس ایستاد و جنگید و به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، برای ما بسیار سخت و جانکاه است. اعمال و خدمات کسانی که با خدا هم عهد شده اند و از هیچ کوششی فروگزار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند، در نزد خداوند متعال محفوظ است و دعای خیر بیماران بدترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.

با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این عزیز مسافر کرده را به خانواده داغدار وی و جامعه کوچولو پزشکی و سلامت تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت داریم.

یاد و خاطره سعی‌های صادقانه و شبها‌روزی ایشان در کنار سایر مدافعان سلامت مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.»

گفتنی است، پزشک محمد زارع فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی، بیش از دو دهه نیز ریاست یونورسیتی علوم پزشکی و بیمارستان شهید بهشتی کاشان را بر عهده داشت.

درگذشت رئیس بیمارستان لبافی‌ نژاد بر اثر کرونا

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: isna.ir