قطع میکروفون عضو شورا به دلیل دفاع از نمکی


در پی دفاع ناهید خداکرمی عضو شورای شهر از دربار پزشکی به دلیل شایع اخیر، نایب باس شورای شهر به دلیل عصبانیت از سخنان خدا کرمی دستور قطع میکروفون و سخنان وی را داد.

 درگیری لفظی دو عضو شورا به علت دفاع از دربار پزشکی

ناهید خدا کرمی در جلسه دیروز شورای شهر ضمن دلجویی از کارکنان بهشت زهرا (س) در پی سخنان اخیر دربار پزشکی، با اشاره بر وضعیت دشوار سعید نمکی گفت: دربار محترم پزشکی در شرایطی نظام سلامت را منیجر می‌کند که نه امکانات لازم برای واردات واکسن کرونا را دارد و نه منابع مورد اعتماد و ارز کافی برای منیجر شیوع کرونا.

وی افزود: به علاوه مسدود و دیگر موارد نیز در حال تأثیر گذاری بر عملکرد ایشان است و دربار پزشکی هر روزه با پر پر شدن کادر درمان مواجه است.

عضو شورای شهر تصریح کرد: این در حالی است که تمدید مواجه با شیوع کرونا، توان فرسا بوده و نیازمند برنامه و تأمین واکسن است اما ایشان برای خرید و واردات واکسن مورد نظر دست شأن بسته است.

خداکرمی تاکید کرد: طبیعی است که ممکن است این فشارها موجب می‌شود تا دربار بار کلمات خود را حس نکند و بنده به عنوان عضو شورای شهر از هجمه‌های وارد شده به دربار پزشکی به دلیل شایع اخیر و همچنین کارکنان بهشت زهرا (س) پوزش می‌طلبم.

در تمدید ابراهیم امینی نایب باس شورای شهر، ضمن انتقاد به گفته‌های خدا کرمی گفت: شما نباید عذرخواهی کنید بلکه دربار باید عذرخواهی کند.

وی افزود: تذکر شما وارد نیست چرا که طبق قانون شما حقوق تذکر به عملکرد منیجر شهری را دارید و نمی‌توانید درباره عملکرد مسئولین اظهار نظر کنید مگر اینکه به سخنان شما پیرامون انتقاد به مسئولین باشد نه دفاع از آنها.

در تمدید خداکرمی قصد تمدید صحبت‌های خود را داشت که امینی دستور قطع میکروفن وی را داد و خطاب به حجت نظری درخواست قرائت تذکر وی را داد.

نظری نیز گفت: تذکر بنده نیز درباره وزارت پزشکی است و اگر قرار است همین اتفاق رخ دهد، بنده تذکرم را مطرح نکنم.

سپس خداکرمی نسبت به قطع سخنان وی توسط امینی انتقاد کرد.

در نهایت امینی به دلیل رفتار خود با خدا کرمی، از وی عذرخواهی کرد.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: mehrnews.com