قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز دیروز ۹۹/۰۴/۰۹


قیمت هر سرد طلای ۱۸عیار هم ۸۶۱ هزار تومن، هر سرد طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومن و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۷۳۱ هزار تومن ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۲ دلار معامله می‌شود

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز ۹۹/۰۴/۰۹

هم‌حالا در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر سرد ۸۶۱ هزار تومن، قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۹۰ تومن و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح نو ۸ میلیون و ۸۶۰ هزار تومن و قیمت سکه طرح قدیم ۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومن است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومن، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومن و سکه گرمی یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومن تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر سرد طلای ۱۸عیار هم ۸۶۱ هزار تومن، هر سرد طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۱۴۵ هزار تومن و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۷۳۱ هزار تومن ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۷۲ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.

افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  برهمین اساس در بازار آزاد هم‌حالا قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۹۰ تومن، یورو ۲۲ هزار تومن و درهم امارات ۵ هزار و ۶۶۰ تومن اعلام شده است.

در صرافی های بانکی قیمت دلار برای فروش به مردم با ثبات نسبت به شب کاری بعد  ۱۹ هزار و ۵۰ تومن اعلام شده است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومن خریداری می‌کنند، همچنین طی شب جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها با ثبات نسبت به شب کاری بعد ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومن اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۱ هزار تومن است.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: tasnimnews.com