قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۱۲ مرداد ۹۹


هم‌حالا در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر سرد یک میلیون و ۲۸ هزار تومن، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومن و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح نو ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزار تومن و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومن است

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز ۱۲ مرداد ۹۹

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۴۵۰ هزار تومن، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومن و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۵۰ هزار تومن تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر سرد طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۲۸ هزار تومن، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۳۷۰ هزار تومن و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۴۵۵ هزار تومن ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۷۷٫۲ دلار معامله می‌شود.

به منبع تسنیم،‌  در بازار آزاد هم‌حالا قیمت دلار  ۲۲ هزار و ۸۰۰ تومن، یورو ۲۷ هزار تومن و درهم امارات ۶ هزار و ۳۰۰  تومن اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها دیروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با افزایش ۲۰۰  تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی شب کاری بعد ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومن اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومن خریداری می‌کنند.

طی شب جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با ۲۰۰ تومن افزایش نسبت به قیمت‌های پایانی شب کاری بعد ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومن اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومن درج شده است.

قیمت خرید دلار و یورو از مردم در صرافی های بانکی نسبت به دیروز استوار مانده است. گفتنی است، یکی از نشانه‌هایی که کارشناسان ارزی را هم به کاهش قیمت ارز از روزهای آینده امیدوار کرده، فرق بالای قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی است؛ دیروز قیمت خرید و فروش دلار در این صرافی‌ها ۱۶۰۰ تومن و قیمت خرید و فروش یورو ۱۹۰۰ تومن فرق داشت. فعالان بازار معتقدند بازارساز به‌زودی با ورود جدی به بازار قیمت‌ها را برمی‌گرداند و شاید اتفاقی مشابه شهریور ۹۷ در انتظار بازار باشد.

99051213.JPG
99051212.JPG

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: tasnimnews.com