قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز ۳۰ شهریور ۹۹


 هم‌حالا در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۲۳ هزار تومن، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح نو ۱۳میلیون و ۵۰ هزار تومن و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومن است.

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز ۳۰ شهریور ۹۹

 هم‌حالا در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر سرد یک‌میلیون و ۲۲۳ هزار تومن، قیمت دلار ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومن و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح نو ۱۳ میلیون و ۵۰  هزار تومن و قیمت سکه طرح قدیم ۱۲میلیون و ۳۰۰ هزار تومن است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶میلیون و ۸۰۰ هزار تومن، ربع‌سکه بهار آزادی ۳میلیون و ۸۵۰ هزار تومن و سکه گرمی۲ میلیون تومن تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
قیمت طلای ۱۸عیار در هر سرد هم یک‌میلیون و ۲۲۳ هزار تومن، قیمت طلای ۲۴عیار در هر سرد یک‌میلیون و ۶۰۷ هزار تومن و هر مثقال طلا ۵میلیون و ۳۰۰ هزار تومن ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو شب گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

به منبع تسنیم،‌ در بازار آزاد هم‌حالا قیمت دلار با افزایش نسبت به قیمت های پایانی دیروز،  ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومن، یورو ۳۱هزار و ۷۰۰ تومن و درهم امارات ۷هزار و ۳۵۰ تومن اعلام شده است.
هم حالا قیمت فروش دلار در صرافی ها با افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به شب کاری بعد ۲۶ هزار و ۷۵۰ تومن و قیمت خرید دلار نیز ۲۶ هزار و ۶۵۰ تومن درج شده است.

ضمن اینکه قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۴۰۰ تومانی معادل ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومن و قیمت خرید یورو ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومن تعیین شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی های بانکی و بازار متشکل ارزی متغییر است؛ برهمین اساس نیز از صبح دیروز تا کنون در چند نوبت قیمت‌ها در این صرافی ها تغییر کرده و با کاهش همراه بوده است.

2.jpg3.jpg

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: tasnimnews.com