ماجرای تعطیلی ۳ هفته‌ ای شورای شهر تهران


باس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه به دلیل شیوع کرونا در شورای شهر تهران قصد گرفته بودیم دو تا سه هفته شورای شهر را تعطیل کنیم، گفت:‌به دلیل اینکه در غربالگری از کارکنان مشخص شد یک نفر مبتلا به کرونا است، این مسئله از دستور کار خارج شد

تعطیلی ۳ هفته‌ ای شورای شهر تهران

محسن هاشمی باس شورای شهر تهران در حاشیه صحن دیروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره جلسه هم‌اندیشی برخی از اعضای شورای شهر با مدیران شهری اظهار داشت: پروژه‌های اولویت‌محور تحقق‌پذیر از جمله موضوعات مورد بحث در جلسه هم‌اندیشی دیروز بود که لیست این پروژه‌ها را با همکاری بسیاری از اعضای شورا بررسی کردیم.

وی افزود: مسئله کرونا در شورا از جمله مباحث دیگر در جلسه شورای شهر بود چرا که خبری به ما واصل شد که سه نفر از پرسنل شورای شهر مبتلا به کرونا شده‌اند. این مسأله نگرانی ایجاد کرده و پرسنل مورد غربالگری قرار گرفتند.

باس شورای شهر تهران گفت: نتیجه غربالگری ابتلا یک نفر از نیروهای خدماتی به کرونا بود که پیش از مشخص شدن نتیجه غربالگری وضعیت نگران‌کننده‌ای پیش آمده بود و حتی قصد گرفتیم دو تا سه هفته شورا را تعطیل کنیم.

هاشمی درباره حادثه حریق در کلینیک سینا مهر گفت:‌بلافاصله پس از این اتفاق کارگروه ویژه با ریاست کمیسیون سلامت و محیط زیست در شورای شهر تشکیل شد و بازدیدها نیز از محل صورت گرفت.

وی گفت: شب گذشته جلسه سه ساعته با شهردار تهران داشتیم و مسئله حادثه بازبینی شد. دیروز در صحن شورا نیز دستور جلسه اول را تغییر دادیم و به مسئله بررسی حریق در کلینیک سینا مهر اختصاص دادیم.

باس شورای شهر تهران گفت: ۴ عامل شهرداری، مالکین، نماینده وزارت پزشکی و وزارت کار را نیز برای جلسه دیروز صحن شورا دعوت کردیم تا گزارشاتی ارائه شود و دیروز نیز حناچی به صحن شورا می‌آید و گزارشی نیز توسط او بیان می‌شود.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: farsnews.com