محدودیت تردد به داخل شهر‌های قرمز تمدید دارد


باس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: طرح محدودیت تردد جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با توجه به نوع محدودیت ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی در شهر‌های تیم قرمز و نارنجی تمدید داشته و هر تغییر منوط به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

یک میلیون تومن جریمه برای ورود به شهرهای قرمز

باس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: طرح محدودیت تردد جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با توجه به نوع محدودیت ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی در شهرهای تیم قرمز و نارنجی تمدید داشته و هر تغییر منوط به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

سرهنگ احمد شیرانی شب شنبه با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین منبع شده است.

وی تمدید داد: محورهای شهداد – نهبندان، خرم دایر – پلدختر و دلگان – زهکلوت دارای انسداد شریانی است.

باس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارندگی و کولاک دو شب گذشته در برخی از جاده های منطقه های شمالی و شمال شرقی و شمال غربی برخی از جاده ها به علت برف و کولاک شدید و نبود دید کافی و ایمنی لازم موقتا مسدود و با سعی عوامل پلیس راه و همکاران راهداری بازگشایی شد و در حال حاضر تمام این محورها باز و تردد روان و بدون مشکل انجام می گیرد.

سرهنگ شیرانی از هموطنان خواست بعد از تردد در مسیرها از طریق تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ یا ۱۲۰ یا از طریق سایر سامانه‌های پلیس راهور ناجا همچون سایت راهور ۱۲۰ از آخرین وضعیت راه ها مطلع شده و سپس وارد محورها شوند.

 گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: irna.ir