مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور و سروش صحت در لحظه ای و دیگر هیچ + فوتو


فیلمبرداری مووی سینمایی “لحظه‌ای و دیگر هیچ” که در خرداد ماه شروع شده بود، پایان یافت. این مووی با گیم مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور داستان زندگی یک زوج در سه مقطع متفاوت است که همچون رویایی آشفته در هم تنیده‌اند 

پایان فیلمبرداری “لحظه‌ای و دیگر هیچ”

مووی سینمایی «لحظه‌ای و دیگر هیچ» به کارگردانی کاوه قهرمان و تهیه‌کنندگی سید غلامرضا موسوی طی دو مرحله فیلمبرداری شد. بخش اول به دلیل فصل، در زمستان شروع اما همزمان با شیوع کرونا، فیلمبرداری تعطیل شد. بخش دوم، پس از صدور مجوز برای مووی‌های سینمایی توسط شرکت سینمایی کانتری در خرداد ماه شروع شد.  

رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ»
رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

هنرمندان مووی  «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

داستان “لحظه‌ای و دیگر هیچ”

“لحظه‌ای و دیگر هیچ” داستان زندگی یک زوج در سه مقطع متفاوت است که همچون رویایی آشفته در هم تنیده‌اند. رویای زنی که در خوابش خود را زنی دیگر می‌بیند.

سروش صحت و رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ»
سروش صحت و رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

کاوه قهرمان فارغ التحصیل یونورسیتی هنر با مدرک کارشناسی ارشد است. او فیلمسازی را از سال ١٣٨٠ با ساخت مووی کوتاه شروع کرد و تاکنون ۲۸ مووی کوتاه داستانی، تجربی و مستند ساخته است. “لحظه‌ای و دیگر هیچ” اولین مووی بلند سینمایی اوست.

رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ»
رعنا آزادی ور در «لحظه‌ای و دیگر هیچ» 

عوامل مووی  “لحظه‌ای و دیگر هیچ”

نویسنده و کارگردان: کاوه قهرمان – تهیه‌کننده: سیدغلامرضا موسوی- مدیر فیلمبرداری: سینا کرمانی‌زاده -طراح صحنه و لباس:  سارا فلاح، طراح گریم: فیروزه پرچمی، صدابردار: امیر حاجی‌شاهوردی، دستیار: آرش نجفیان، جانشین تهیه‌کننده: سینا شعربافی، مجری طرح: محمد سعیدی، مدیرتولید: میثم معراجی، مدیر تدارکات: امیر رزه نازی. 

 

گردآوری: تیم فرهنگ و هنر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/culture
منبع: ilna.news