واکنش عجیب یک نماینده به توصیه رهبر انقلاب


نماینده مردم سبزوار در مجمع گفت: ان‌شاالله همه با هم تمرین کنیم تا احترام یکدیگر را نگه داریم.

نماینده سبزوار: توئیتم درباره روحانی، اهانت نبود

رهبر انقلاب مسیحی به اقدام اخیر برخی‎ها در مواجهه با دولت و شخص باس جمهور اشاره کردند و گفتند: اگرچه در میان این برادران، افراد خوبی هم هستند، اما این کار غلط بود و این مسئله را بطور صریح اعلام می‌کنم. ممکن است انتقاد درستی داشته باشید، انتقاد کنید اشکالی ندارد اما انتقاد با اهانت و هتک حرمت متفاوت است اینگونه رفتارها و هتک حرمت، روش امریکایی‌ها است که در مناظره ها و کارهای مطبوعاتی، خود را در دنیا رسوا کرده‌اند تا جایی که یک شخصیت برجسته سیاسی آنها می گوید، دنیا با هراس و تحقیر به ما نگاه می‌کند.

از جمله نمایندگانی که رییس جمهور را مورد اهانت قرار داد، می توان به «علی اصغر عنابستانی» اشاره کرد. خبرنگار ما در تماس با «علی اصغر عنابستانی»، نماینده مردم سبزوار در مجمع، از او پرسید “در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا رهبری خطاب به کسانی که راه تخریب را در پیش گرفتند تاکید کردند که حرمت هر سه قوه باید حفظ شود و اهانت به مسئولان حرام است، نظر شما در رابطه با اظهارت رهبری چیست” گفت: قطعا اهانت به رییس جمهور بد است اما روحانی نازک نارنجی شده است! رهبری که مصداق برای این اهانت ها تعیین نکرده اند.

عنابستانی بیان کرد: حرف در مصداق است که چه کلامی هتک حرمت محسوب می‌شود یا نمی شود. توییت خود به روحانی را اهانت نمی دانم. ان شاالله همه با هم تمرین کنیم تا احترام یکدیگر را نگه داریم.

چندی پیش علی‌اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در مجمع، در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشته بود: «او آنقدر وقیح است که ملت خویش را به مسخره گرفته است! کانتری به حال خود رها شده و مردم در تامین مایحتاج خویش درمانده اند و زیر خط فقر صحیح و پا می زنند. باس جمهور در بند حفظ خفط ریش خویش است! اف بر تو باد که ملتی را شرمنده کرده ای.»

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: borna.news