۲۱درصد جرائم کانتری در تهران رخ می‌دهد


باس پلیس پایتخت گفت: در ۳ سال گذشته ۳۰ درصد جرایم کل کانتری در تهران اتفاق می‌افتاد، که دیروز این رقم به ۲۱ درصد رسیده است.

کاهش ۷ درصدی جرایم

سردار حسین رحیمی با تاکید بر اینکه مهمترین راهبرد ما ارتقا سطح وحدت و همدلی است، بیان داشت: نمی‌شود جزیره‌ای عمل کرد چرا که محصول وحدت و برادری امنیت و آرامش جامعه است که باید استمرار پیدا کند.

وی با اشاره به اینکه پلیس بازوان توانمند دستگاه قضائی است، بیان داشت: دستگاه قضائی مایه اقتدار نیروی انتظامی است و اگر انشقاق و جدایی بین پلیس و دستگاه قضائی ایجاد شود، کار برای مردم و جامعه سخت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه با سعی‌های صورت گرفته در ۳ سال گذشته ۳۰ درصد جرایم کل کانتری در تهران اتفاق می‌افتاد، که دیروز این رقم به ۲۱ درصد رسیده است، بیان داشت: علی رغم همه مشکلات موجود و تشدید محاصره اقتصادی دشمنان و همچنین افزایش مشکلات اقتصادی از جمله ورم که تبعات خاص خود را به دنبال دارد، این مسئله در نوع خود اتفاق بزرگی است، که با سعی همکاران انجام شده است.

سردار رحیمی گفت: دیروز بیشترین اتک دشمن به نیروی انتظامی است چرا که نیروی انتظامی از کیان کانتری و آرمان‌های انقلاب به خوبی دفاع می‌کند.

گردآوری: تیم خبر پی اچ پی لرنینگ
phplearning.ir/news
منبع: mehrnews.com